Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Szczegóły.
 
 
Oferty promocyjne
Kolokacja serwerów
Serwery VPS
Aplikacje webowe
Centrum danych

O nas  strona główna 

AVX.pl jest marką hostingową Artnet Sp. z o.o. - czołowego, pomorskiego dostawcy usług teleinformatycznych. Firma powstała w 1996 roku oferując swoim klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne oraz profesjonalne usługi internetowe. W 1997 roku Artnet został koncesjonowanym operatorem sieci internet, otrzymując koncesję ministra Łączności na świadczenie usług telekomunikacyjnych.

Dysponując własnym Centrum Danych, spółka Artnet oferuje klientom najwyższej jakości usługi hostingowe, zarówno hostingu współdzielonego jak również usługi kolokacji serwerów oraz serwerów dedykowanych.
 
Jako akredytowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości wykonawca usług, Artnet bardzo aktywnie uczestniczył w realizacji projektów internetowych i informatycznych, na sfinansowanie których polskie przedsiębiorstwa mogły uzyskać dotacje z funduszy Unii Europejskiej.


Efektem naszych starań są nagrody i wyróżnienia, które systematycznie otrzymujemy. W 2005 roku spółka Artnet zajęła wysokie 20 miejsce w rankingu Technology Fast50 Central Europe, organizowanym przez międzynarodową firmę doradczą Deloitte. Ranking ten obejmuje najszybciej rozwijające się firmy technologiczne z krajów Europy Środkowej. W tej edycji do rankingu zostało zgłoszonych ponad 1000 firm z Europy Środkowej.

Wykonany przez Artnet i utrzymywany przy współpracy z Polską Akcją Humanitarną serwis www akcji "Pajacyk" został w 2002 roku uznany przez Ministra Łączności Wydarzeniem Roku w Internecie.

Z naszych doświadczeń skorzystał m.in. Urząd Miejski w Gdańsku przy realizacji projektu „e-Gdańsk – europejska metropolia on-line”. Jest to jeden z pierwszych, zrealizowanych przez samorząd lokalny, projektów w Polsce (dofinansowany ze środków Unii Europejskiej), stanowiących podwaliny pod budowę społeczeństwa informacyjnego. Specjaliści spółki Artnet administrowali realizacją tego projektu przez okres 2 lat.

 

 
Hosting | Domeny | Serwery VPS | O nas | Technika | Nasi klienci | Płatności | Kontakt

Serwis partnerski: kolokacja, serwery dedykowane, domeny

Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zobacz szczegółowe informacje tutaj.