Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Szczegóły.
 
 
Oferty promocyjne
Kolokacja serwerów
Serwery VPS
Aplikacje webowe
Centrum danych

Konto testowe (formularz)  strona główna 
ZAŁÓŻ KONTO I WYPRÓBUJ! - 7 dni testów hostingu bez zobowiązań.
 
Pakiet:
Login:
*   [max. 10 znaków, tylko cyfry i małe litery]
Hasło: *   [a-z A-Z 0-9]
Forma prawna:
Imię i Nazwisko: *
Nazwa firmy:
Adres do faktury: *
Adres do korespondencji:
Telefon:
Email: *
NIP:
Skąd o nas wiesz:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Artnet sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonywania Usług. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Artnet sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Marynarki Polskiej 100, 80-557 Gdańsk Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Artnet sp. z o.o. z siedzibą w z siedzibą w Gdańsku, ul. Marynarki Polskiej 100, 80-557 Gdańsk informacji marketingowych z wykorzystaniem adresu email podannego przeze mnie w trakcie rejestracji lub w trakcie korzystania z Usługi.Wyrażam zgodę na przesyłanie i udostępnianie mi faktur VAT w formie elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem się z następującymi dokumentami i akceptuję ich postanowienia: Regulamin
 

W okresie testowym każde konto ma limit transferu 1GB.
Hosting | Domeny | Serwery VPS | O nas | Technika | Nasi klienci | Płatności | Kontakt

Serwis partnerski: kolokacja, serwery dedykowane, domeny

Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zobacz szczegółowe informacje tutaj.